1Göz Merkezi
Göz Merkezimiz, 1997 yılında Dr. Hikmet Hasıripi kuruculuğunda "Önce Hizmet" parolası ile yola çıkmıştır. Kurulduğu günden bugüne kadar da insanımıza en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiş olan merkezimiz, konularında son derece yetkin doktor kadrosu ve hızla büyüyen yapısı ile günde 100-150 hastaya hizmet vermektedir. Son derece gelişmiş cihazlarıyla üstün bir teknolojik altyapıya sahip olan Göz Merkezimiz, hastalarından aldığı güç ve destek ile her geçen gün daha da büyüyerek yoluna devam edecektir.
2Misyon
Biz, tüm göz sağlığı ve hastalıklarında;

En son teknolojiyi kullanarak; Bireylerin teşhis, tedavi ve rehabilitasyon ihtiyaçlarını karşılayan, göz sağlığı konusunda sürekli ve güncel bilgi veren, insan hatası faktörünü en aza indiren, profesyonel, etik, güler yüzlü ve alanında uluslar arası marka olmayı amaçlamış bir kurumuz.
3Vizyon
Göz sağlığı ve hastalıkları konusunda araştırmalar yapan, yeni tanı ve tedavi yöntemleri geliştiren, uygulayan, dünyaya duyuran, ülkesinde ve dünyada örgütlenmiş, profesyonel iş gücü eğitimi veren, teknolojisi ve kişiye özel hizmet anlayışı ile göz denilince akla ilk gelen isim ve çözüm olmayı başarmış bir kurumdur.
4Politikalarımız
Bizler temel değerlerimizden ödün vermeden;

• Her zaman daha iyisi olacağı inancı ile kendimizi sürekli ölçmeyi, iyileştirmeyi ve JCI kalite çalışmalarını başarıyla tamamlayarak akredite olmayı ve sürdürmeyi,
• Teknolojik altyapımızı her zaman güncel tutmayı,
• Yurtdışındaki sağlık merkezleriyle ortak çalışmalar yapmayı,
• Rakiplerimizi tanımayı ve kendimizi ayrıcalıklı kılmayı,
• Çevreye ve sosyal konulara karşı sorumlu olmayı,
• Ankara' da ki fakültelerde ( Fizik, Mimarlık, Edebiyat, Tıp, Güzel Sanatlar vb.) göz ile ilgili ödüllü yarışmalar düzenlemeyi,
• Her sene göz sağlığı ve hastalıkları, göz genetiği ve az görenlerin rehabilitasyonu konularında uluslar arası katılımlı toplantılar yapmayı,
• Sağlık kurumlarının kullanabileceği, hasta takip, bilgi toplama, muhasebeleştirme konularını kapsayan yazılım çalışmaları yapmayı,
• Kalıtsal hastalıklarda ( katarakt, göz tansiyonu vb. ) gen taraması yapmayı,
• Yeni tedavi yöntemleri geliştirmeyi,
• Kabul ve taahhüt ediyoruz.
5Tüm çalışanlar olarak;
Kendini sürekli eğiten, yenileyen, bilgisini paylaşarak çoğaltan,
Çalışanı değil sahibi gibi düşünen,
Büyüme arzusunu ve heyecanını kaybetmemiş,
Kurum felsefesini sunduğu hizmetlerle topluma söyletebilen,
Kültürel ve insani değerlere saygılı,
Büyük bir takımız...
6Hizmet anlayışımız
Hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak bilmeyi "Kendimizin ve insanların bir sağlık kurumundan almayı hayal ettiği hizmetten daha iyisini vermeyi" zorunluluk kabul eder.
7Sorumluluklarımız
Hasta memnuniyeti, kaliteli ve sürekli gelişim, yüksek performans, doğruluk, dürüstlük ve etkin yaklaşım, çalışana değer veren ve ekip çalışmasına yatkınlık.
8Hasta Politikası
Güleryüzlü ve çağdaş bir ortamda, son derece teknolojik cihazlarla, konusunda son derece uzman olan doktor ve teknik ekip ile gözünüzle ilgili tüm problemleri çözmeyi hedeflemektedir.
9İnsan Kaynakları Politikamız
Göz Merkezimizin değerlerine katkı sağlayan ve geliştiren, mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini sağlık hizmetine adamış, özverili ve Göz Kliniği'nin bireyi olmaktan gurur duyan ve sinerji yaratan ekipler oluşturmak.